Site Banner (7.x-4.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: settings page
pl: strona ustawień

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Context
pl: Kontekst

en: Black
pl: Czarny

en: Banner text
pl: Tekst bannera
