Site Banner (7.x-4.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Context
sk: Kontext

en: Black
sk: Čierna

en: Banner text
sk: Text bannera
