Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Preview
ar: معاينة

en: Continue
ar: متابعة

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.
