Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Continue
bg: Продължи

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.
