Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།
