Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Changes
et: Muudatused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Continue
et: Jätka

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.
