Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Continue
eu: Jarraitu

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua
