Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Changes
fi: Muutokset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Continue
fi: Jatka

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: The settings have not been saved because of the errors.
fi: Asetuksia ei ole talletettu virheiden takia.

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus
