Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Continue
hr: Nastavi

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: The settings have not been saved because of the errors.
hr: Postavke nisu spremljene zbog pogrešaka.
