Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Changes
hu: Változások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Continue
hu: Folytatás

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: The settings have not been saved because of the errors.
hu: Hiba miatt a beállítások mentése sikertelen volt.

en: I prefer to specify the node id
hu: A tartalom azonosítójának megadása

en: Terms of Use
hu: Felhasználási feltételek

en: You must agree with the !terms to get an account.
hu: !terms elfogadása szükséges a fiók létrehozásához.

en: Autocomplete node title
hu: Automatikusan kiegészülő tartalomcím

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Add new version
hu: Új verzió hozzáadása

en: I agree with these terms
hu: Egyetértek ezekkel a feltételekkel
