Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Preview
id: Pratinjau

en: Continue
id: Lanjutkan

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Node title
id: Judul node

en: The settings have not been saved because of the errors.
id: Pengaturan ini belum disimpan karena memiliki kesalahan.
