Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Changes
ja: 変更

en: Preview
ja: プレビュー

en: Continue
ja: 継続

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: The settings have not been saved because of the errors.
ja: エラーが発生したため、設定が保存されませんでした。

en: I prefer to specify the node id
ja: ノードIDを特定します

en: Terms of Use
ja: 利用規約

en: You must agree with the !terms to get an account.
ja: アカウントを取得するには !terms に同意が必要です。

en: Autocomplete node title
ja: ノードタイトルの自動補完

en: Add new version
ja: バージョンを追加
