Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Continue
jv: Lanjutna

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: The settings have not been saved because of the errors.
jv: Pengaturan iki durung disimpen sebab ésih ana kesalahané.
