Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.
