Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Continue
lt: Tęsti

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.
