Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Continue
nl: Doorgaan

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Node title
nl: Node-titel

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: Terms of Use
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: Max height
nl: Maximale hoogte

en: Add new version
nl: Nieuwe versie toevoegen

en: I agree with these terms
nl: Ik ga akkoord met de voorwaarden
