Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Changes
pl: Zmiany

en: Preview
pl: Podgląd

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Terms of Use
pl: Regulamin

en: You must agree with the !terms to get an account.
pl: Aby się zarejestrować, musisz zaakceptować regulamin.

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: I agree with these terms
pl: Akceptuję te warunki
