Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Changes
pt: Alterações

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Continue
pt: Continuar

en: This field is required.
pt: Este campo é obrigatório.

en: Node title
pt: Título do node

en: The settings have not been saved because of the errors.
pt: As configurações não puderam ser salvas por causa dos erros.

en: Terms of Use
pt: Termos de Uso

en: You must agree with the !terms to get an account.
pt: Você deve concordar com os !terms para criar uma conta.

en: Max height
pt: Altura máxima

en: Add new version
pt: Adicionar uma nova versão

en: I agree with these terms
pt: Eu concordo com estes termos
