Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Changes
ro: Modificări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Continue
ro: Continuare

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Node title
ro: Titlu nod

en: The settings have not been saved because of the errors.
ro: Opţiunile nu au fost salvate din cauza erorilor.
