Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Changes
sk: Zmeny

en: Preview
sk: Náhľad

en: Continue
sk: Pokračovať

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Node title
sk: Nadpis

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.
