Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Preview
sq: Shikoje

en: Continue
sq: Vazhdo

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.
