Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Changes
sv: Ändringar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Continue
sv: Fortsätt

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Node title
sv: Titel för nod

en: The settings have not been saved because of the errors.
sv: Inställningarna har inte sparats på grund av felen.

en: Max height
sv: Högsta höjd
