Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Changes
tr: Değişiklikler

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Continue
tr: Devam et

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: The settings have not been saved because of the errors.
tr: Hatalardan dolayı ayarlar kaydedilemedi.

en: Max height
tr: En fazla yükseklik
