Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Changes
vi: Thay đổi

en: Preview
vi: Xem trước

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: The settings have not been saved because of the errors.
vi: Các thiết lập không lưu được vì lỗi.
