Site Disclaimer (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Changes
da: Ændringer

en: Preview
da: Gennemse

en: Continue
da: Fortsæt

en: Node title
da: Titel

en: I prefer to specify the node id
da: Jeg foretrækker at angive et node ID

en: Terms of Use
da: Brugsbetingelser

en: You must agree with the !terms to get an account.
da: Du skal acceptere !terms for at oprette en konto.

en: Autocomplete node title
da: Autofuldfør titel

en: Max height
da: Maks. højde

en: I agree with these terms
da: Jeg accepterer betingelserne
