Site Disclaimer (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Changes
fr: Modifications

en: Preview
fr: Aperçu

en: Continue
fr: Continuer

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: I prefer to specify the node id
fr: Je préfère spécifier d'id du nœud

en: Terms of Use
fr: Conditions Générales d'Utilisation

en: You must agree with the !terms to get an account.
fr: Vous devez accepter les !terms pour ouvrir un compte.

en: Autocomplete node title
fr: Autocomplétion du titre du nœud

en: Node id
fr: Identifiant du nœud

en: Max height
fr: Hauteur max

en: I agree with these terms
fr: J'accepte ces conditions
