Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Continue
be: Працягнуць

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.
