Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Changes
ca: Canvis

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Continue
ca: Continua

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Node title
ca: Títol del node

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.
