Site Disclaimer (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Changes
fa: تغییرات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Continue
fa: ادامه

en: Node title
fa: عنوان گره

en: I prefer to specify the node id
fa: ترجیح می‌دهم شناسه‌ی گره را مشخص نمایم

en: Terms of Use
fa: توافق‌نامه

en: You must agree with the !terms to get an account.
fa: شما بایستی با !terms موافقت کنید تا یک حساب کاربری بدست بیاورید.

en: Autocomplete node title
fa: تکمیل خودکار عنوان گره

en: I agree with these terms
fa: با موارد فوق موافق هستم
