Site Disclaimer (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Changes
gl: Cambios

en: Preview
gl: Vista previa

en: Continue
gl: Continuar

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: I prefer to specify the node id
gl: Prefiro especificar o id do nodo

en: Terms of Use
gl: Térmos de uso

en: Autocomplete node title
gl: Autocompletar título do nodo

en: I agree with these terms
gl: Concordo con estes termos
