Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Continue
hi: जारी रखें

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: The settings have not been saved because of the errors.
hi: त्रुटियों के कारण सेटिंग्स सहेजी नहीं गई हैं।
