Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Changes
it: Modifiche

en: Preview
it: Anteprima

en: Continue
it: Continua

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Node title
it: Titolo nodo

en: The settings have not been saved because of the errors.
it: Le impostazioni non sono state salvate a causa di alcuni errori rilevati.

en: I prefer to specify the node id
it: Preferisco specificare l'id nodo

en: Terms of Use
it: Termini di Utilizzo

en: Autocomplete node title
it: Autocompleta il titolo del nodo

en: Max height
it: Altezza massima

en: I agree with these terms
it: Accetto questi termini e condizioni
