Site Disclaimer (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Changes
kn: ಬದಲಾವಣೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Terms of Use
kn: ಬಳಕೆಯ ನಿಯಮಗಳು

en: Max height
kn: ಸಲಹೆ
