Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Changes
ru: Изменения

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Continue
ru: Продолжить

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: The settings have not been saved because of the errors.
ru: Настройки не были сохранены из-за возникших ошибок.

en: I prefer to specify the node id
ru: Предпочитаю указать ID узла

en: Terms of Use
ru: Пользовательское соглашение

en: You must agree with the !terms to get an account.
ru: Для получения учётной записи необходимо принять !terms.

en: Autocomplete node title
ru: Автодополнение заголовка узла

en: Max height
ru: Максимальная высота
