Site Disclaimer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Changes
uk: Зміни

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Continue
uk: Продовжити

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Terms of Use
uk: Користувацька угода

en: You must agree with the !terms to get an account.
uk: Для одержання облікового запису необхідно прийняти !terms.

en: Node id
uk: Id матеріалу

en: Max height
uk: Максимальна висота
