Site Entity (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: title
af: titel

en: Submit
af: Stuur

en: Number
af: Getal

en: Variable
af: Veranderlike

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Filter
af: Filtreer
