Site Entity (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Number
ar: رقم

en: Variable
ar: متغير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site
ar: موقع

en: Filter
ar: انتقاء

en: Negate
ar: نفي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
