Site Entity (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: title
be: назва

en: Submit
be: Захаваць

en: Number
be: Нумар

en: Variable
be: Зменная

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site
be: Сайт

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Negate
be: Звярнуць

en: Machine name
be: Машынная назва
