Site Entity (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
