Site Entity (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Number
cs: Číslo

en: Variable
cs: Proměnná

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Site name
cs: Název webu

en: Filter
cs: Filtr

en: Negate
cs: Negovat

en: Machine name
cs: Strojový název
