Site Entity (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Number
cy: Rhif

en: Variable
cy: Newidiol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Filter
cy: Hidlydd
