Site Entity (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
