Site Entity (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Number
el: Αριθμός

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
