Site Entity (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Number
eu: Zenbakia

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site
eu: Gunea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Machine name
eu: Makinaren izena
