Site Entity (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Number
fi: Numero

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site
fi: Sivusto

en: Filter
fi: Suodatus

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
