Site Entity (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: title
fil: pamagat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: Filter
fil: Salain
