Site Entity (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Number
he: מספר

en: Variable
he: משתנה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Site name
he: שם האתר

en: Site
he: אתר

en: Filter
he: סינון

en: Negate
he: שלילי

en: Machine name
he: שם מכונה
