Site Entity (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Number
hi: संख्या

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site
hi: साइट

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Negate
hi: नकारना

en: Machine name
hi: मशीन नाम
