Site Entity (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: title
hr: naslov

en: Submit
hr: Pošalji

en: Number
hr: Broj

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Filter
hr: Pročisti

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
