Site Entity (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Site name
ht: Non sit la

en: Filter
ht: Filtre
